3D Modelių nauda baldų pramonei

Viena pagrindinių mūsų darbo sričių yra baldų 3D modeliavimas ir kiti su tuo susiję procesai. Tai ne tik baldų gamintojui ar pardavėjui naudinga paslauga. Namų savininkams ši paslauga gali padėti suplanuoti savo interjerą, suderinti baldus, nuspręsti kokio tipo baldą geriau įsigyti.

Kodėl verta kurti baldų 3D modelius?

Baldai yra pagrindinė bet kokio interjero dalis. Netinkamai parinkti baldai gali sugadinti visą kambario atmosferą, dizainą. Todėl, tinkamas baldų pasirinkimas yra vienas sunkiausių darbų kurį turi atlikti bet kuris namų savininkas. Tačiau tai padaryti nėra taip lengva.

Dauguma žmonių susiduria su problema, kad sunku įsivaizduoti kaip vienas ar kitas baldas atrodys būtent jų interjere. Šia problemą galime išspręsti gana paprastai – tereikia atkurti kambarį ir baldus trimatėje erdvėje. Šis procesas greitas ir pigus, todėl neretai tai geriausias pasirinkimas naujakuriams. Jums tereikia atsiųsti pagrindinius kambario išmatavimus, baldų apie kuriuos galvojate nuotraukas ir viskas. Po poros dienų pamatysite kaip vienas ar kitas baldas atrodo būtent jūsų interjere.

3D modelių nauda baldų gamintojams ir pardavėjams

Visų pirma 3D modeliai yra labai naudingi nestandartinius baldus gaminančioms įmonėms. Dažniausiai pagal užsakymus baldus gaminančios įmonės pačios pasidaro 2D baldų brėžinius, nes pastarieji reikalingi jų gamybai bei matmenų užtikrinimui, tačiau tokie klasikiniai 2D brėžiniai retai klientui palieką gerą įspūdi. Jie nevaizdūs, nuobodūs, retai gerai perteikia paviršių spalvas, medžiagas ir kitas klientui svarbias vizualinias detales. 3D modelis tuo tarpu gali užpildyti šias spragas ir klientui palikti neišdildomą įspūdį. Parodžius tokį virtuvinio komplekto ar kito baldo vizualizaciją daug didesnė tikimybė, kad pastarasis taps jūsų klientu ir iš jūsų įsigys parodytus baldus.

Tačiau nauda neapsiriboja baldų gamintojais, prekybininkai taip pat gali turėti ypač daug naudos. Teikiame užsienyje labai populiarias virtualių prekių katalogų sudarymo paslaugas. Galime sumodeliuoti jūsų prekiaujamus baldus ir juos patalpinti specialiame 3D modelių kataloge. To dėka potencialūs klientai jūsų salone ar namie prie kompiuterio galės patys išdėstyti baldus virtualioje erdvėje, keisti jų parametrus(spalvą, komplektaciją ir kt.). Kataloge taip pat pateikiama visa pardavėjo ir baldo informacija, todėl kai klientas nuspręs įsigyti vieną ar kitą baldą galės nesunkiai rasti kur tai padaryti. Šia paslauga taip pat mėgsta naudotis interjero dizaineriai, o tai dar labiau gali padidinti jūsų pardavimus.

Kokio tipo baldus modeliuojame?
 • Ofisų baldai(stalai, kėdės, spintos, konferencijų kambariai ir t.t.)
 • Virtuviniai komplektai (spintelės, buitinė technika ir t.t.)
 • Nestandartiniai baldai (unikalūs projektai)
 • Prekybiniai baldai (vitrinos, lentynos, kabyklos ir t.t.)
 • Interjero detalės (dekoracijos, vazos, laikrodžiai, statūlos, ornamentai ir t.t.)
 • Lauko baldai
 • Mažoji architektūra (suoliukai, betoniniai elementai, šviestuvai ir t.t.)
Siūlomos paslaugos
 • 3D modelio sukūrimas
 • 3D modelio sukūrimas (Modelis tinkantis gamybiniam brėžiniam sudaryti)
 • Baldų vizualizacija (vienspalviame fone)
 • Baldų vizualizacija (interjere)
 • Animacijos (aprodančios objektą iš visų pusių)
 • Surinkimo instrukcijų sudarymas (su iliustracijomis)
 • Baldų modelių talpinimas elektroniniame kataloge ar jūsų svetainėje

Parašykite mums dabar ir pirmam savo užsakymui gaukite net 30% nuolaidą!

Paprastų baldų modeliavimo kainos prasideda nuo €9,99!!!